NEXO Mobi: smartfon dla kierowcy

W kieszeni służy jako telefon, w samochodzie jako nawigacja (polska AutoMapa), antyradar (Yanosik), a nawet rejestrator video (DailyRoads Voyager). Wszystko od razu po wyjęciu z pudełka!

I to dosłownie. Producent z Katowic dorzuca do kompletu uchwyt samochodowy, ładowarkę podłączaną do gniazdka zapalniczki, ładowarkę sieciową oraz kable USB. W praktyce mamy więc do czynienia z pełnoprawną nawigacją samochodową wzbogaconą o wideo-rejestrator.

To jednak tylko jedna strona NEXO Mobi; wystarczy wziąć go do ręki, aby móc cieszyć się nim jako smartfonem lub phabletem, jeśli ktoś woli taką nazwę dla urządzeń z ekranem o przekątnej sześciu cali.

Smartfon pracuje pod kontrolą Androida w wersji 4.2.2, jest wyposażony w 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci na dane. Pojemność tę można oczywiście rozszerzyć za pomocą kart microSDHC.

NEXO Mobi obsługuje dwie karty SIM – można więc skonsolidować w jednym urządzeniu dwa różne numery telefonu, bądź też ? dzięki zgodności z siecią Aero2 – cieszyć się przez najbliższe lata bezpłatnym dostępem do Internetu.

Sugerowana cena detaliczna smartfonu/phabletu/nawigacji/rejestratora wynosi 444 złote.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *