Renault Twizy parkuje w ogródku

Renault zaprasza do Chwilowych Ogródków Twizy, które funkcjonować będą przez trzy weekendy w Warszawie.

W każdy weekend chwilowy ogródek zagości w innej części miasta. W dniach 22 – 23 czerwca 2013 będzie można spotkać go przed Zamkiej Ujazdowskim, ul. Jazdów 2. Kolejna odsłona ogródka Twizy będzie miała miejsca przy ulicy Kruczej 47, przy restauracji La Tomatina, od 27 do 30 lipca.

Ostatnią szansą na zwiedzenie ekologicznego motoogródka będzie pierwszy lipcowy weekend (5 – 7 lipca), kiedy to Twizy zagości w okolicach restauracji La Bodega, ul. Nowy Świat 6/12. W każdym terminie ogródek czynny jest od godziny 9 rano pierwszego dnia do 17 po południa dnia ostatniego.

Jak informuje Renault, każdy ogródek zajmie powierzchnię dwóch miejsc parkingowych. W tej przestrzeni znajdzie się nie tylko miejsce na zaparkowanie Twizy, ale także stolik, krzesła i kwiaty.

Renault Twizy to dwuosobowy, w pełni elektryczny samochód miejski. Ładowanie baterii odbywa się poprzez podłączenie auto do standardowego gniazdka elektrycznego; procedura ma trwać około 3,5 godziny. Pełne baterie mają pozwolić na przejechanie około 100 km.

Zobacz koniecznie:  Dostarcza perfumy, a nie spaliny

Podczas pierwszego weekendu z Chwilowymi Ogródkami Twizy możliwe będzie przetestowanie minisamochodu. Renault zapowiedziało także możliwość odbycia jazd próbnych modelami Fluence Z.E. i Kangoo Z.E.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *